TaxEdit Luyten CZ, s.r.o.
 
Novinky
Školení 2019 : 31.10.2019
Vypsány termíny školení v Praze a Brně.
Školení 2019 : 04.06.2019
Vypsán termín školení v červnu 2019 v Brně.
TaxEdit 3.12 : 28.03.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.101 s přístupem do D.I.S.
TaxEdit 3.12 : 02.01.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.100. Verze se nabízí v automatické aktualizaci.
Starší...   
Aktualizace 2018/2019
Meziroční aktualizace TaxEdit

Aktualizace 2018/2019

Vážení obchodní partneři,

jako každý rok Vám posíláme zálohovou fakturu na aktualizaci programu TaxEdit na sezónu 2018/2019, ve které bude inovace programu a šablony platné pro novou daňovou sezónu. Pokud si aktualizaci objednáte (stačí zaplatit tuto zálohu), dostanete na přelomu roku aplikaci TaxEdit již ve verzi 3.12.
TaxEdit verze 3.12 pro sezónu 2018/2019 se bude uživatelům nabízet ke stažení v internetové aktualizaci již koncem prosince 2018.

Sleva při upgrade, Doporuč a získej

Ceny TaxEditu se pro letošní rok nemění, naopak dále se zvyšují Vaše věrnostní slevy. V ceníku pro sezónu 2018/2019 se změnily pouze položky za individuální zakázkové práce. Ještě výhodnější jsou ale letos individuální nabídky na rozšíření licence zároveň se zakoupením předplatného na další rok. Svou individuální nabídku naleznete v dalším bodu.

Jako v předchozích letech, z ceny upgrade můžete ušetřit až 90 %. Za získání nového zákazníka poskytujeme totiž stávajícímu uživateli TaxEditu jednorázovou slevu na upgrade na rok 2018/2019 ve výši ceny, kterou za produkt zaplatí nový zákazník. A to za těchto podmínek:

  • Nový uživatel uvede Vás a Vaše zákaznické číslo jako referenci při objednávce.

  • Sleva je až do výše 90 % Vašeho předplatného/upgrade.

Slevu poskytneme po uhrazení nákupu sw novým uživatelem při nejbližší Vaší další platbě – například předplatné na další období nebo rozšíření licence.

Individuální nabídka

Svou individuální nabídku se sníženými cenami uvidíte po přihlášení.

Zákaznické číslo:

Školení uživatelů

Abyste mohli co nejlépe využít funkce, které TaxEdit nabízí, a kterých je dnes opravdu mnoho, nabízíme školení uživatelů vypsaná na začátek prosince. Přihlásit se můžete telefonicky nebo e-mailem, nejlépe ale na zabezpečené části wwww stránek v sekci Školení. Jak na přihlášení z TaxEdituStránka Správa údajů o uživateli, objednávky služeb a další funkce vyžadují autorizované přihlášení.
Informace potřebné k přihlášení (Uživatelské číslo i aktivační klíč) najdete v TaxEditu v okně O programu (Nápověda/O programu):

Ve spuštěném TaxEditu vyvolejte volbu Nápověda/O programu.... Zobrazí se dialogové okno jako na obrázku níže. Nyní máte dvě možnosti. Buď v dialogovém okně klikněte na odkaz Upravit kontaktní údaje (e-maily, školení, atd.) v evidenci Luyten CZ.

Nebo na stránce www.luyten.cz/users použijte zákaznické číslo (na obrázku červeně zvýrazněné) a jako heslo aktivační klíč (zeleně zvýrazněný).


Přihlásit na školení se ovšem můžete i telefonicky na telefonním čísle technické podpory 548 210 607 nebo e-mailem na skoleni@luyten.cz. Všechny přihlášky budou potvrzeny e mailem s rekapitulací termínu, místa a programu školení.

Tradičně vypisujeme termíny dvou úrovní pokročilosti:

  • školení pro začínající uživatele 2018, kde vysvětlujeme základní principy efektivního používaní programu. Probereme nejčastější dotazy na lince technické podpory i nejběžnější chyby při práci s programem.

  • školení pro pokročilé 2018 předpokládá znalost základů a více se soustředí na pokročilejší funkce programu, importy dat, elektronické podání a datové schránky.

Ve zbývajícím čase bude u obou typů školení prostor pro diskusi s autory programu a seznámení s novinkami pro rok 2019 – verzí programu 3.12. Pokud máte zájem, přihlaste se prosím co nejdříve, nenaplněné termíny mohou být přesunuty nebo zrušeny. Rádi uspořádáme školení i v jiné lokalitě, pokud se například dokážete domluvit s kolegy z regionu…


Školení čistě pro začátečníky dopoledne
a pro pokročilejší odpoledne

Praha

úterý 4 prosince

Školení pro začátečníky (dopoledne)

Praha

středa 5. prosince

Školení JEN pro začátečníky (dopoledne)
i pokročilejší (odpoledne)

Brno

čtvrtek 6. prosince

Pro uživatele placených verzí je účast na školení zdarma, máte-li např. nové zaměstnance, neváhejte je na jeden den (půlden) vyslat. Trvalá četnost „základních" dotazů na lince technické podpory ukazuje, že mnoho uživatelů zná jen část nejužitečnějších funkcí programu, které šetří práci s vyplňováním a kontrolou formulářů přiznání. Neznalost detailů, ale i základních principů, pak vede ke značně neefektivnímu používání programu.© 1997-2019 Luyten CZ, s. r. o.