TaxEdit Luyten CZ, s.r.o.
 
Novinky
Školení 2019 : 31.10.2019
Vypsány termíny školení v Praze a Brně.
Školení 2019 : 04.06.2019
Vypsán termín školení v červnu 2019 v Brně.
TaxEdit 3.12 : 28.03.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.101 s přístupem do D.I.S.
TaxEdit 3.12 : 02.01.2019
Ke stažení je instalace verze 3.12.0.100. Verze se nabízí v automatické aktualizaci.
Starší...   
TaxEdit START

Bezplatná verze TaxEdit START 3.x ( Stáhnout)

Verze TaxEdit 3.x, která obsahuje šablony pro aktuální daňovou sezónu (DAP za rok minulý a za části roku aktuálního).

TaxEdit START je bezplatná plně funkční a volně šiřitelná verze. Obsahuje všechny formuláře a všechny funkce (mimo níže uvedené) jako plná verze TaxEditu distribuovaná platícím klientům.

TaxEdit START lze bezplatně stáhnout v sekci Nahrajte si nebo přímo z tohoto odkazu, případně si ho (jako CD) za poplatek (200,-Kč včetně DPH) objednat a nechat poslat poštou na Vaší adresu.

Omezení verze TaxEdit START:
 • Nutnost registrace - po bezplatné elektronické registraci uživatele je aktuální zkušební verze plně funkční bez časového omezení - jinak 30 dní.
 • Omezení na dva roky - licence START se uděluje jednomu uživateli maximálně pro dvě po sobě následující kalendářní verze programu TaxEdit.
 • Omezení v počtu záznamů - kartotéky vozidel a nemovitostí jsou omezeny na 10 záznamů (v tiskopisech neomezeno).
 • Omezení v počtu tisků - pro každou daň (tiskopis) lze zpracovat a vytisknout agendu pouze jednoho daňového subjektu (poplatníka).
 • Registrovaný uživatel verze START nemá oproti platícím zákazníkům nárok na
  • trvalou technickou podporu produktu (HotLine TaxEditu je možné využít 3x bezplatně, případně dokoupit plnou podporu za cenu upgrade Simple I)
  • rozesílku aktualizovaných verzí (myšleno CD)
  • bezplatné školení uživatelů (cena 700 Kč/osobu)
 • Před bezplatnou registrací nelze využít funkčnost elektronického podání a odběr aktualizačních balíčků – servicepacků e-mailem
 • Bez registrace jsou výtisky z programu označeny přetiskem „Neregistrovaná verze“. Po uplynutí 30 dnů bez registrace jsou tisky opět normální, funkčnost je ale omezena na možnost editace pouze prvních stránek formulářů.
Registrace je bezplatná a k ničemu nezavazuje. Po registraci je možné program používat libovolně dlouhou dobu bez nároku na aktualizaci. Registrovaný uživatel verze START kromě výše uvedených funkcí získává též nárok na 50% slevu na první licenci při zakoupení libovolné plné verze programu TaxEdit.


© 1997-2019 Luyten CZ, s. r. o.